Pages Menu
Categories Menu

dlaczego pocimy sie podczas snu

dlaczego pocimy sie podczas snu

Nie mogą być rozszerzone, nieprawidłowe zwężenie naczyń włosowatych. Jeśli kolor warg jest czerwonawy (ciemny), albo fioletowy, oznacza to, że serce, płuca i funkcje układu oddechowego są stonowane.

Opuchnięte lub powiększone usta: Warunek ten oznacza, zaburzenia jelitowe. Jeżeli dolna warga jest spuchnięta, okrężnica cierpi zaparcia, biegunkę, lub oba na przemian między nimi. Toksyczne gazy są utworzone z niewłaściwie strawione pokarmy, które powodują wzdęcia i dyskomfort w jamie brzusznej. Obrzęk lub powiększenie górna warga wskazuje na problemy żołądkowe, w tym niestrawność, często towarzyszy „zgaga”. Nienormalny, szczelnie zamkniętych ustach pokazuje, że dana osoba cierpi na zaburzenia wątroby, pęcherzyka żółciowego, i ewentualnie nerki. Jeżeli dolna warga jest sucha, skórki i łatwo pęka, może być albo przewlekłe zaparcie lub biegunkę, z dużymi ilościami toksycznych kwasów rozpowszechnionych w okrężnicy. Warunek ten towarzyszy zaawansowanym odwodnienie komórek okrężnicy.

dlaczego pocimy sie podczas snu

Spęcznienia wrażliwe lub krwawiące dziąsła: Wszystkie objawy występuje przy drenażu limfatycznego z powierzchni w jamie ustnej jest nieskuteczny z powodu zatoru jelita chłonnych. Krew ma przeciążenie związków kwasowych. Głębokie zapalenie gardła, z lub bez obrzęku migdałków, także spowodowane chłonnego zablokowania. Zapalenie migdałków, które często występuje u dzieci, jest oznaką ciągłego zatrzymywania toksyn zawartych w płynach chłonnych i back-zaczerwienienie odpadów z przewodu pokarmowego do migdałków.

dlaczego pocimy sie podczas snu

Toothproblemsare zwykle spowodowane przez brak równowagi odżywczej: złe trawienie i nadmiernym rafinowanych, przetwarzane i wysoce kwasotwórczych środków spożywczych, takich jak cukier, czekolada, mięso, ser, kawa, napoje gazowane, i tak dalej, wyczerpanie organizmu minerałów i witamin. Dorośli zazwyczaj mają trzydzieści dwa zęby.
Artykuł dzięki: