Pages Menu
Categories Menu

jak ograniczyc pocenie sie stup

jak ograniczyc pocenie sie stup

System odprnościowy. Ogrzewanie twojego ciała o kilka stopni może zwiększyć aktywność białych krwinek i niszczą mikroorganizmy, które są wrażliwe na ciepło.

System nerwowy. Korzystanie z sauny hamuje swoją współczulny układ nerwowy, jednocześnie wzmacniając swoją przywspółczulnego układu nerwowego. Oznacza to sauna ma silne działanie uspokajające na układ nerwowy.http://avatar-art.pl

Detoksykacja – Ważną korzyścią dla zdrowia sauny

Pewnie przeczytać, że sauny są dobre dla detoksykacji.

Przede wszystkim, ogrzewając swoje ciało kilka stopni dramatycznie poprawia krążenie.

Według dr Lawrence Wilson, pomaga usunąć toksyny z trudno dostępnych miejsc, takich jak kości, zatok i zębów.

Wiele form bakterii są wrażliwe na ciepło, więc ciepło w saunie mogą osłabić lub zabić niektórych z nich.

Ponadto, komórki uszkodzone przez toksycznych metali i chemikaliów są słabsze niż zdrowszych komórek. Narażenie na jakiegoś intensywnego ciepła może być wyrokiem śmierci dla tych słabszych ogniw.

jak ograniczyc pocenie sie stup

Wyzysk

Pocenie się jest doskonałym sposobem usuwania toksyn.

Wiele substancji wydalane przez nerki mogą być wyeliminowane przez skórę w zamian. W ten sposób, pocenie pomaga odciążyć nerki.

W przypadku, gdy zastanawiasz się, pocenie się od ćwiczeń nie jest taka sama, jak pocenie się w saunie lub łaźni parowej ().

Przede wszystkim, sauny oszczędzać energię organizmu poprzez dostarczanie ciepła z zewnątrz. Ta pozostawia energię do detoksykacji.

Po drugie, pocenie się podczas ćwiczeń aktywuje współczulny układ nerwowy, który zmniejsza aktywność swoimi eliminative narządów (wątroba, nerki, jelita grubego).

Wzmocnienie systemu nerwowego przywspółczulnego

jak ograniczyc pocenie sie stup

Stres z dowolnego źródła, zwiększa aktywność współczulnego układu nerwowego.

Dla uzyskania najlepszych rezultatów detoksykacji, twoje ciało powinno być tak przywspółczulnego (lub złagodzone), jak to możliwe.Czemu?

Aktywność przywspółczulnego aktywuje wątrobę, nerki i inne narządy, aby pomóc wyeliminować toksyny.

Głęboka penetracja tkanek

Sauny na podczerwień w poszczególnych tkankach ciepła od wewnątrz. Niektórzy badacze uważają to wewnątrz-out ogrzewania pomaga ułatwić detoksykacji na głębszych poziomach tkankowych.

Wniosek

Mam nadzieję, że ten artykuł pomógł rzucić więcej światła na ten temat świadczeń zdrowotnych sauny. Jeśli masz jakiekolwiek warunki zdrowotne, należy pamiętać, aby skonsultować się z lekarzem przed użyciem sauny regularnie.

Terrence Banks jest autorem www.steam-sauna-benefits.com. Tam można przeczytać więcej na temat korzyści zdrowotnych sauny i opcji urządzanie sauny.

Artykuł dzięki: