Pages Menu
Categories Menu

jak zapobiegac poceniu sie twarzy

jak zapobiegac poceniu sie twarzy Wszelkie długotrwałe nieprawidłowe funkcjonowanie organizmu nieuchronnie pojawiają się na skórze wypryski skórne, jak odbarwienie lub stan zmienić, takich jak suchość, wazeliniarstwo, zmarszczki, linie, i tak dalej. Prawie wszystkie schorzenia skórne mają swoje korzenie w braku równowagi stanu wątroby. Kamienie żółciowe prowadzić do zaburzeń układu krążenia, które ograniczają dopływ składników odżywczych do i usuwanie odpadów z, skórę i zapobiegają zdrowy rozwój i normalne cykle obroty komórek skóry. Następujące znaki są szczególnie wskazuje kamieni żółciowych w wątrobie i woreczku żółciowym:

jak zapobiegac poceniu sie twarzy

Czarne plamy i małe lub duże brązowe plamy, które mają kolor piegi lub moli: Zwykle pojawiają się po prawej lub lewej stronie czoła, między brwiami i pod oczami. Mogą również pojawić się tuż nad prawym ramieniem lub między łopatkami. Najbardziej widoczne są tak zwane plamy wątrobowe na grzbiecie dłoni i przedramion, często obserwowane u osób w średnim wieku i starszych. Jeśli kamienie żółciowe, które są wydzielane spontanicznie przez pęcherzyka żółciowego, złapany w okrężnicy, takie plamy mogą również pojawić się w miejscu, gdzie spotykają się kciuk i palec wskazujący. Te plamy starcze zwykle zaczynają zanika po większość kamieni są usuwane z wątroby i pęcherzyka żółciowego. Większość ludzi zakłada, że ??plamy wątrobowe są spowodowane uszkodzeniem słonecznym i „normalnego” starzenia się. Jest to mit. plamy wątrobowe, jak sama nazwa wskazuje, pochodzą z wątroby. Ekspozycja na słońce tylko doprowadza do powierzchni skóry istniejące kwasowe składowisk odpadów.

jak zapobiegac poceniu sie twarzy

Pionowe zmarszczki między brwiami: Nie może być jedna głęboka linia lub dwa, czasem trzy linie w tym regionie. Te linie lub zmarszczki, które nie są częścią naturalnego starzenia wskazać nagromadzenie wielu kamieni żółciowych w wątrobie.
Artykuł dzięki: