Pages Menu
Categories Menu

jak zlikwidowac pocenie sie rak

jak zlikwidowac pocenie sie rak

Pocenie głowy mogą być stosunkowo rzadkie, ale to jest uleczalne. Dowiedz się, jak w tym artykule.

Nadmierne pocenie się głowy faktycznie ma termin medyczny – nadmierna potliwość czaszkowo-twarzowej. Może to oznaczać, że albo twarzy, głowy, szyi lub kombinację wszystkich trzech może mieć nadmierne pocenie się.

Oczywiście, może to być bardzo kłopotliwe i niemożliwe, aby ukryć przed innymi. Zobaczmy, jak możemy go traktować.

Twarz

A medycznej klasy antyperspirant może być stosowany na twarz, aby zatrzymać ten rodzaj pocenie się. Dodatkowo, obszar, w którym wynurza się z potu jest bardzo mała to może być stosowane coś toksyny botulinowej.

jak zlikwidowac pocenie sie rak

Na przykład, niektóre osoby mają tylko niewielki potu jest ograniczone do niewielkiej części czoła. W tym przypadku kilka zastrzyków tej toksyny mogą być stosowane do paraliż gruczołów potowych przez kilka miesięcy. To nie są tanie jednak.

Skóra głowy

Obszar ten może być trudny do leczenia, ponieważ włosy oczywiście staje na drodze. Jeśli jesteś mężczyzną, a ty nie masz nic o zupełnie ogoloną głowę, a następnie gatunek antyperspirant medyczna może zdecydowanie pomóc.

W przeciwnym razie, jeśli okaże się, że niepokój i obawy o pocenie powodować wyświetlanie nadmierne pocenie się skóry głowy, a następnie można spróbować beta blokery i leki przeciwdepresyjne.

jak zlikwidowac pocenie sie rak

Szyja

Zazwyczaj, nadmierne pocenie się głowica tu tylko w tylnej części szyi, ale może być również od przodu. W tych przypadkach, jako antyperspirant jest najlepszym sugestia.

Połączenie wszystkich trzech

Jeśli cały poty głowy to można rozważyć operację. Ostrzegamy jednak, że ma przeprowadzić znaczące ryzyko i nie zawsze działa. Ale operacja jest zwykle zalecane tylko jeśli masz połączenie, zwłaszcza jeśli twoje ręce też pocić.

Upewnij się, że wiele badań zrobić i używać tylko chirurg na podstawie rekomendacji od innego pacjenta. fora nadmierna potliwość często są najlepszym miejscem, aby rozpocząć.

Artykuł dzięki: