Pages Menu
Categories Menu

dlaczego pocimy sie w czasie upalow

dlaczego pocimy sie w czasie upalow porady lekarzy, aby nie pić więcej niż dwanaście osiem szklanek. Wszystko, co odbywa się w nadmiarze jest szkodliwe. Więc piją umiarkowanie.

Jak o herbatę, soki, napoje gazowane, kawa? Czy osoba pije codziennie tyle wody z tych płynów? Nie, dlatego, że płyny te są diuretyki i spowodować utratę wody tak szybko, jak można je pić. Kawa na przykład, należy wymienić dwie szklanki wody dla każdej filiżance można pić.http://www.kinopanorama.pl

Więc, ile wody należy pić codziennie osoba? Jeden litr czystej i bezpiecznej wody. Nie byle wody, ale czysty i bezpieczny filtrowana woda. Ale zanim kupić wodę mineralną, powiem ci coś o tym. Choć woda w butelkach firmy wydają miliardy pieniędzy na reklamy do projektu swoje produkty jako bezpieczne, taka woda jest często niewiele więcej niż odtworzonego wody z kranu.

dlaczego pocimy sie w czasie upalow

To prawda. Istnieją dziesiątki spraw, które dowodzą, że woda butelkowana nie jest tak bezpieczne, jak się wydaje. Butelka z tworzywa sztucznego do jednej rzeczy emituje zanieczyszczenia znany jako ftalanu. Ten związek chemiczny powoduje nieprawidłowe działanie narządów, zaburzenia hormonalne, wady porodu, raka i wielu innych.

W jednym z badań przeprowadzonych przez Krajową Radę Resources Defense, okazało się, że: „Szacuje się, że 25% lub więcej wody butelkowanej jest naprawdę tylko woda z kranu w butelce, czasem dalszej obróbce, a czasem nie.”

dlaczego pocimy sie w czasie upalow

Więc jeśli jesteś ciekaw, ile wody należy pić codziennie osoba, powinieneś być bardziej zaniepokojony jakością wody pić każdego dnia. Najprościej jest wytworzenie własne wody przed spożyciem przez posiadające system filtracji w domu. Usuwa chlor i innych toksyn w wodzie, ale zachowuje minerały potrzebne przez organizm.

John Askelon uruchamia napęd informacje na temat skutków zdrowotnych kranu i wody butelkowanej tak, że gdy pijesz te 8 szklanek dziennie, są bezpieczne i chronione.Odwiedź jego stronę poniżej i dowiedzieć się więcej o tym, co pijesz dzisiaj.

Artykuł dzięki: