Pages Menu
Categories Menu

dlaczego podczas wysilku fizycznego pocimy sie

dlaczego podczas wysilku fizycznego pocimy sie

Snu objawy bezdechu u dzieci często są zaniedbywane przez rodziców. Nie ich wina. Niektóre objawy są typowe i normalne cechy rosnącego dziecka.

Domyślnie, dzieci są z natury aktywne, gdy stymulowane przez grę. Jest jeszcze bardziej podwyższone, gdy mają innych do zabawy. Jednakże, jeżeli jest zbyt nadpobudliwe, mogą być one oznaki zaburzeń zachowania. Może to być również objawem bezdechu sennego.

Przeciwnie, istnieje dzieci z tą chorobą, którzy nie są nadpobudliwe. Zamiast tego, są one zawsze zmęczony i senny. Często zasnąć podczas czytania książek (nie tylko dlatego, że produkt jest nudne). Mają trudności z koncentracją. Jest również czynnikiem dla nich nie zrobić dobrze w szkole.

dlaczego podczas wysilku fizycznego pocimy sie

Około 3-12% dzieci chrapie w nocy i jest to normalne. Jak więc odróżnić czy to bezdech senny lub po prostu zwykły chrapanie? Rodzaj tej choroby znanej jako obturacyjnego bezdechu (OSA) jest najczęstszą wśród dzieci. Przede wszystkim wskaźnik OBS jest chrapanie i posiadające przerwy w oddychaniu podczas snu. Kiedy dziecko ma tej choroby, on lub ona jest pozbawiony snu z powodu tych przerw, prycha i sapie powietrze. Kiedy dziecko brakuje dobrej jakości snu, wynika z niskiej wydajności w szkole, nagłymi zmianami behawioralnymi i krótki czas koncentracji.

Jeśli Twoje dziecko ma nadwagę, obwód szyi byłyby większe. Większy szyi zwykle oznacza, że ??istnieją dodatkowe tkanki tłuszczowe, które może blokować przepływ powietrza podczas snu. Każda forma zablokowania lub przeszkody w drogach oddechowych może powodować chrapanie i przerwy w oddychaniu. Duże migdałki i migdałki są common przyczyny niedrożności. Należy wziąć pod uwagę jednak, że nadwaga nie zawsze jest wskaźnikiem. Niektóre dzieci, które mają OSA niedowagę i masz problem na wadze. http://marekkanczkowski.pl Należy przestrzegać również, jeśli dziecko ma skłonność do oddychania przez usta podczas snu.

dlaczego podczas wysilku fizycznego pocimy sie

Dzieci, które są nieco starsze mogą wystąpić moczenie nocne, lęki nocne i problemy rozwojowe. Są one również podatne na infekcje górnych dróg oddechowych i pocić się nadmiernie podczas snu.

Jeśli okaże się, że twoje dziecko wykazuje prawie wszystkie z tych objawów, to może być czas na wizytę u lekarza dla prawidłowego rozpoznania.

Jeśli znalazłeś swoje dziecko cierpi na bezdech senny, dowiedzieć się więcej na temat różnych opcji leczenia na bezdech senny Revealed. 

Artykuł dzięki: