Pages Menu
Categories Menu

jak ograniczyc pocenie sie rak

jak ograniczyc pocenie sie rak

Aby wyglądać pięknie była obsesja mężczyzn i kobiet, podobnie w ciągu wieków, ale różni się od jednej ziemi do drugiej, a także w zależności od czasu i sposobu życia. Chęć patrzenia urzekająco piękne podwaliny świecie pierwszego znanego naturalnego kosmetyku – ‚Ubtan’, pierwotnie rozpoczął jako rytuał w Indiach. Rytuał ‚Ubtan „, znany również jako” Battne di Rasam’ w Punjabi, a „Kappumanjal” w tamilskim jest jednym z istotnych elementów pojęcia Solah-Shringaar ‚(szesnaście sposobów upiększania ciała). „Ubtan” jest aplikacją ciała wykorzystywane do upiększania ciała, sięga najdalszych starożytności i jest pozostałością bogatego indyjskiego dziedzictwa.

jak ograniczyc pocenie sie rak

Uważa się, że w epoce wedyjskiej, to był przepisywany przez lekarzy wedyjskiej na rzecz ochrony, odżywienia upiększania skóry. Pozorne wyniki uzyskane przy zastosowaniu „Ubtan” dał mu szeroki spread rozgłos dzięki którym być może stało się to modne rutynowe dla mężczyzn kobiety, te dni, aby zastosować go do upiększania skóry, a później ustanowiła swoją wiarę jako rytuał dla narzeczonych narzeczonych przed ślubem.

jak ograniczyc pocenie sie rak

„Ubtan”, który jest używany do wniesienia czarujący wygląd skóry, jest mieszanina pasty kurkuma, szafran, San¬Dalwood, Bengal-gram, a nasiona gorczycy żółtej gorczycy, olej i wodę, jest stosowana przez narzeczonych narzeczonych recytując mantry „Ved” lub tradycyjne pieśni ludowe, jako ważnego rytuału małżeństw w Indiach. Ta pasta jest przygotowany na różne sposoby, aby sprawiedliwe skóry i odżywia je od wewnątrz. Z okazji świąt religijnych i społecznych, przygotowanie „Ubtan ‚sam w sobie jest dość przyjemne zadanie dla kobiet w Indiach. Pasta stosuje się do całego ciała przez 25 do 30 minut, następnie wymywany przed wykonaniem zwyczajowe kąpieli. To przyczynia się do poprawy i dokręcić zwiotczenie skóry i utrzymuje skórę świecące przez długi czas.
Artykuł dzięki: http://imish.pl